“Miej wątpliwość”

Już niebawem do sklepów trafi singiel promujący naszą płytę, na której oprócz wersji oryginalnej tytułowego utworu znajdą się jeszcze dwa remixy autorstwa dj’a Twister’a oraz Me?how?’a. Na płytce znajdzie się również teledysk do tegoż kawałka autorstwa M.Bugajak(reżyser), M. Dąbal (zdjęcia). Zdjęcia do teledysku zostały już ukończone, obecnie klip jest fazie postprodukcji.

miej_watpliwosc_lona_webber

13 thoughts on ““Miej wątpliwość”

 1. Marin

  Oby jak najszybciej 😉 nie można się już doczekać na ten singiel jak i zarówno na cały album … To co tworzycie jest genialne 😉 pozdrawiam ze Słonecznego ;]

 2. Marta

  Bardzo się cieszę, że wreszcie znowu będę mogła was posłuchać. Bardzo tęsknię za czymś tak mądrym. Brak mi tego optymizmu. Poprost już nie mogę się doczekać, bo wasze teksty zmuszają do myślenia, nie można przestać ich słuchać. I już mi zaczęło brakować czegoś od was.

 3. Tomczas

  “Miej wątpliwość” – ja ich nie mam i wiem ze nie omieszkam sie zapoznac z tym materialem i oczysiscie podsypac frut za wasza prace.

  Pozdrawiam Was
  Tomczas

 4. eddie1986

  ŁONĄ? KIEDY W KOŃCU WYDASZ TĄ NOWĄ PŁYTKE? JUŻ SIE NIE MOGE DOCZEKAĆ!! CODZIENNIE WCHODZE NA NETA I SPRAWDZAM CZY NIE MA JESZCZE TWOJEJ PŁYTY. JAK TYLKO PŁYTKA TRAFI DO SKLEPÓW TO OD RAZU POBIEGNE DO SKLEPU I KUPIE 2 JEDNĄ DLA SIEBIE A DRUGĄ DLA MOJEJ DZIEWCZYNY BO ONA TEŻ JEST TWOJĄ WIELKĄ FANKĄ. POZDRAWIAM! ŁONA JESTEŚ WIELKI!!! POZDRO WEBBER

 5. gryfen

  Miej watpliwosci na stronie asfaltu,mowiac delikatnie mistrzostwo,oplacilo sie czekac,jutro prosto do empiku 😀

Leave a Reply