KONCERTY

ŁONA I WEBBER:

99 thoughts on “KONCERTY

 1. Shaggy Doo

  Łonson i Łebsztyk, dawajcie do Gdańska! Jesteście jednym z niewielu składów, którzy pucówkę i rapgrę ma w dupie, przez co jesteście po prostu sobą! Zapraszamy jak najszybciej! :))

  Pozdro 666!

 2. Makowa

  Widzę, że pytań mnóstwo, ale po premierze (brawo chłopaki, płyta jeste genialna) nie mogłam się powstrzymać i spytać: kiedy jakiś lokalny patriotyzm i koncert w Szczecinie? Czekamy!!

 3. CORE

  Dawajcie do Katowic! Zapraszamy!
  Takich gości to wszędzie z chęcią przyjmą.

 4. Bakub

  Najlepszy Artysta w Polsce. Niestety nie da się więcej powiedzieć gdyż słowa nie są w stanie wyrazić tego co ten człowiek robi, wielki szacunek.

 5. Paula

  Nieeeee, w Częstochowie będziecie 16 lipca, a wtedy jest Woodstock! Kurde, ominie mnie Łona w Czewie!!

 6. ŁiN

  Zapraszamy do Holandii Amsterdam 🙂 Macie mnostwo fanów w całych Niderlanadach 🙂

 7. Andrzej

  a gdzie cerce śląska? wiem że w powszechnej opinii nie jest tu kolorowo ale BŁAGAM i zapraszam do KATO! ale jak Ci ta miejscówka nie pasuje to na śląsku jest wiele miejsc gdzie goszczą Cie jak króla, więc zapraszam prawdziwego barda naszej epoki na ŚLĄSK!

 8. Toja

  Andrzej ma rację! Jeśli nie Kato, to chociaż gdzieś wokół! Śląsk czeka z utęsknieniem!

 9. Slimo

  Kiedy do Londynu przylecicie??? Ja I masa fanow czeka na koncerty w UK 😀 Dawno was nie bylo 🙁

 10. macio666

  Właśnie Wrocław. Słucham “Nie pytaj nas” po raz setny i jest mi niedobrze, tak mocno tafia to w punkt. Mogę Ci Łona zrobić laskę, chociaż jestem facetem i mam 45 lat, tak bardzo Cię kocham 😉

 11. skidoo

  siemanko wariaty.nie ukrywam ze bardzo chętnie zobaczył bym was w rotterdamie.pozdro

 12. Bandana_na_Głowie

  Dzięki za Koszalin!!!! Koncert MEGA!!! Tylko mało i krótko, bo Was jest zawsze za mało i za krótko ;)))) – ja optuję za koncertem 4-godzinnym, wtedy będę kontent :)))))) pozdr i oby częściej w Koszalinie, bo niby po sąsiedzku, a jakoś tak nieczęsto. :))))

 13. Dawid K

  Panowie wiemy ze składzik z Pomorza ale nie zapominajcie o południu naszego kochanego kraju. Wiem tez ze majówka w Cisnej ale zapraszam do Rzeszowa. Macie tu na prawdę wierne grono fanów i ręczę za to ze zapełnimy sale na przykład w klubie Winyl. (Mogę pomóc przy organizacji – piszcie maila śmiało)

  Pozdrawia kolega po prawniczym fachu Panie Adamie. Zdrówko!

Comments are closed.