Koszulki

W związku z upadkiem obecnej koalicji rządzącej jak również kilku innych przyczyn od nas nie do końca zależnych (żaglowiec z Meksyku, który przybył na Tall Ships’ Races miał nam dostarczyć bawełnę z Ameryki Południowej), powstanie koszulek musimy przełożyć na przyszły rok. Trudno wymagać od Was większej cierpliwości, jaką nas przy nich obdarzyliście, niemniej jednak wychodzimy z założenia, iż lepiej nie robić koszulek, niż robić je w kiepskiej jakości. Do zobaczenia na koncertach!

30 thoughts on “Koszulki

 1. fanhhpl

  hahaha z tym zaglowcem i z ta bawelna to dobry tekst na kolejny kawalek 😉 ktos ma w to uwierzyc? no chyba ,ze … 😀
  nie czekam na koszulki,ale news czytam,dlatego odpisuje,bo rozbawilo mnie to 😀 pozdrawiam dowcipnisiow,ahoj

 2. wena

  Błagam was!!!!!!!!!!!!! przyjedźcie na konkurs do ?Ustronia Morskiego prosze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  proszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Błagam was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Błagam

  was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Błagam was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Błagam was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Błagam was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Błagam was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Błagam was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Błagam was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Błagam was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Błagam was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Błagam was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Błagam was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Błagam was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Błagam was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Błagam was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Błagam was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Błagam was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Błagam was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Błagam was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Błagam was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Błagam was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Błagam was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Błagam was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Błagam was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Błagam was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Błagam was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Błagam was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Błagam was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Błagam was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Błagam was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 3. Nobody

  A czy można sobie samemu zaprojektować i kupić koszulkę z Waszym tekstem i zdjęciem? 🙂

 4. kobraaa

  ludziska nie martwcie się-panowie na pewno wynagrodzą nam tak długi okres oczekiwania…koszulki bankowo będą miały 24-karatowy pozłacany napis dobrzewiesz.net, do tego brylantowe guziki,a w wersji zimowej dostępny będzie kołnierz z wielbłądziej wełny doczepiany na zamek wolnobieżny i zabezpieczany specjalnym kodem dostępu,generowanym indywidualnie na życzenie klienta 😀 warto czekać!

 5. fan

  Witam,
  Czy wystep Łony na Coke Live, bedzie nagrany, gdzieś puszczany, w jakiejś tv, lub bedzie mozna kupić plyte z jego zapisem ?

 6. misia

  buahahaha! 😀 no cóż, będziemy czekać cierpliwie…o losie, ale się uśmiałam 😀

  pozdrawiam!

 7. PAW

  No właśnie fanie!! Jak ktoś coś będzie wiedział na temat nagrania czy puszczania w TV fragmęty koncertu Łony i Webbera na Coke Festynu w Krakowie, to niech da znać !! !! !!

 8. artoor

  a ja dodam tylko że 24.08 (czyli ten piątek) będzie koncert korporacji z gościnnym udziałem łony i tetrisa. jakby ktoś nie wiedział co to korporacja http://www.rapkorporacja.pl – polecam.. sam jadę z poznania na ten koncert już 2 raz 😀

 9. BoomEr

  A ja wiem co się stało z tą bawełną!! Jarząbek 😀 Mam nadzieje, że będą super przezajebiste 😀

 10. artoor

  no i co że Łona nie grał swoich kawałków.. właśnie nie rozumiem tych typów z prawej strony sceny (“łona, łona”) przecież gdyby tylko znalazł się ktoś kto wypromował by Korporacje to wierzę że nie tylko w Polsce byłoby o “nich” głośno. a tak jakoś mam niedosyt (po koncercie bo spektakl świetny) – zagrali jakoś mniej żywiołowo jak to było w Słowianinie 🙁 ale nie of-topuje więcej…

 11. Olencja007

  Niektórzy przyszli dla łony właśnie, nie znając korporacji. A korporacja mnie mile zaskoczyła- czy ktoś wie na temat koncertu jakiegos korporacji?

Leave a Reply