Cisza w eterze

Wiemy, że na stronie niewiele się dzieje żywego. Wynika to z naszej natury, że im mniej piszemy o sobie, z reguły więcej robimy. Jeżeli chodzi o koszulki, to możemy już śmiało zakomunikować, iż zbliżają się one w szybkim tempie i w okresie początkowo-majowym powinny już być dostępne do nabycia. Niebawem obszerniejsza notka na ten temat.

Zapraszamy na nasze kwietniowe koncerty 18.04 (Wrocław) i 24.04 (Szczecin), gdzie postaramy się zaprezentować nasze najnowsze poczynania muzyczne ;).

35 thoughts on “Cisza w eterze

 1. czarnadama

  Dobrze, ze coś nowego napisaliscie, nie można tak martwić ludzi:) I dobrze, że będą koszulki bo jest wielkie zainteresowanie.

 2. bu

  jesli juz wiecie ze niewiele sie dzieje na stronce i ma tak pozostac to moze wybierzcie z fanow kogos kto bedzie stronke rozwijal jako wolontariusz w imie dobrej muzy 🙂 oczywisnie nie chodzi tu o mnie

 3. maciey.t

  “postaramy się zaprezentować nasze najnowsze poczynania muzyczne” – brzmi obiecująco.

 4. być albo nie...ważne żeby decyzja była właściwa :P

  Jak to dobrze mieć już tyle lat ile trzeba i spokojnie chodzić po klubach :] Czekam na listę koncertów w czerwcu, wtedy choćbym miała pojechać na drugi koniec Polski, stawię się 🙂 !

 5. hmp

  Jak znamy duet ł&w koszulki będą w kwietniu.. przyszłego roku. Jestem pewien, że nie pojawia się zgodnie z zapowiedzią. Niestety.

 6. Nadia

  A planujecie może jakiś koncert w trójmieście co?
  chętnie bym się wybrała na jakiś wasz koncert ale wszędzie jakoś tak daleko od 3miasta 😉

 7. Czubi

  Super że będą koszulki , jeee uuu. A to na tyle o koszulkach.
  nic mnie tak nie nurtuje, jak tajemiczy skrót 3 C.T.
  Wymyśliłem kilka propozycji rozwinięcia skrótu 3.C.T: Jeśli któraś z nich jest prawidłowa to powiedzcie mi która, a jak nie no to poczytajcie, co stworzył mój niekonwencjonalny umysł:
  3 chrząstki Tybetańczyka
  3 chrząszcze Tyrolczyka
  3 chrobre trzpiotki
  3 cuchnące trzydziestki
  3 czarne tosty
  3 czerpaki trzepaka
  3 czarnoskóre tygrysy
  3 chromatynowe translacje
  3 ciemne tabaki
  3 cipki Tajlandzkie
  3 czopki Tomka
  3 czapki trzeźwe
  3 czterdziestominutowe trymestry
  3 czubate trzewia.

 8. AdaM

  a koncert we wrocławiu 15 maja to dokładnie gdzie ma byc i o której godzinie?

 9. ulluszka

  ach ach ach, Białystok tak bardzo pragnie koncertu…No dobra, nie Białystok, ale ja konkretnie a ze mną pewnie jeszcze sporo osób 😉
  Wiem, że nie można mieć wszystkiego ale z pokorą chylę głowę, przypominając o istnieniu tegoż miasta i żyjących tam wiernych fanach 🙂

  Pozdrawiam!

Leave a Reply