Limited Ediszyn EP

Po pierwsze, ilość zamówień na limitowaną edycją Insert EP i koszulki Dobrzewiesz przeszła nasze najśmielsze oczekiwania, za co jesteśmy Wam bardzo wdzięczni.

Po drugie, dokładamy wszelkich starań, by pudełka dotarły do Was w stanie nienaruszonym – są one zapakowane solidnie. Możemy tylko wyrazić ubolewanie, że śladowa ilość wysyłek ulega nadwątleniu w podróży. Uczuliliśmy na to już PPUP Pocztę Polską.

Po trzecie (choć w związku z pierwszym), w związku z naprawdę sporym zainteresowaniem limitowaną edycją Insert EP oraz, co za tym idzie, faktem, że pozostało już stosunkowo niewiele egzemplarzy naszej epki, zmuszeni jesteśmy zaostrzyć nieco reguły jej sprzedaży. Otóż, zamówienia nieopłacone w terminie 7 dni od daty ich złożenia będą automatycznie anulowane. Spowodowane jest to koniecznością zwolnienia „rezerwacji” danego egzemplarza.

Zamawiać można poprzez ten link

35 thoughts on “Limited Ediszyn EP

 1. Synchro

  A ja już mam, epka jest konkretne, insercik tak samo, wielkie dzięki i pozdro dla całej ekipy dobrzewiesz 😉 dobrze wiesz co jest dobre…

 2. Hidden

  Ej, a mozecie podac, ile sztuk liczyla limitowana edycja? Pytam z czystej ciekawosci :).

 3. kazmaster

  ja mam 194 numerek i insercik kozacki 😉
  tylko to pudełko takie poniszczone 🙁

 4. osiex

  może wspólnie zastanówmy się co tu jest dodatkiem do czego? płyta do kielona czy kielon do płyty? 😉

 5. Pytam, nie chcę zbłądzić.

  Ja chciałbym, żebyście pomogli mi zrozumieć tekst, tj. w niektórych miejscach utworu Insert nie potrafię zrozumieć tekstu i chciałbym, żebyście napisali mi, co tam jest ;]

  1. „to egzotyczny projekt, co wróży kres bezkrytycznych pojęć, bo… [i tu właśnie nie wiem]”.

  2. „ bo przede wszystkim samo CeDe już nie błyszczy… [i tu też, niestety, nie wiem, ani domyślić się nie potrafię]”.

  3. „ten kieliszek czy też może kielon, jak wolisz, to nie żaden kielon, tylko raczej… [coś pewnie po łacinie], [coś, tutaj mam dwie wersje, ale nie wiem, bo pewnie obie złe] udając dziewicę bez sensu…”

  Z góry dziękuję 🙂

 6. Mateusz

  1 i 2 mam ten sam problem 😉

  3 (to po łacinie) signum temporis (znak czasu), a dalej też nie jestem pewien, bo to co mi się wydaje, że słyszę, to troszku bez sensu.

 7. ulluszka

  2.gdy niskie ppd więc najwidoczniej czas już na wyższy lewel
  (ppd -(Predicted Percentage Dissatisfied) – wskaźnik związany z komfortem cieplnym w pomieszczeniu.-by wikipedia;))
  tak przynajmniej mi się wydaje 🙂

 8. kazmaster

  1.”Egzotyczny projekt co wróży kres bezkrytycznych pojęć,(tutaj pogromców? albo gron słów)ktorych sens się przenióśł a to jest multimedium w pełnym tego słowa znaczeniu…”

  2.to PPD weźcie pod uwagę, kielonik wódka, podwyższa się ciepło

  3.po signum temporis zdaje się jest “być w trundej roli udajac dziewicę bez sensu, zobacz rzuć moją budę i dołączmy gratis jakiś drobiazg…”

 9. ulluszka

  ile uszu, tyle koncepcji 🙂
  byłabym za tą obłudą choć ja sama ciągle słyszę “rzuć nią o budę” 😛

 10. Mateusz

  A pomyśleć, że jak usłyszałem “ściśle” to pomyślałem o 50-100 sztukach i zmartwiłem się, że się nie załapię.

 11. ulluszka

  na tym polega cud interpretacji słowa 😉
  a serio, to dobry chwyt marketingowy był- bo rzeczywiście, każdy się na to rzucił, bo myślał, że może się nie załapać, dzięki czemu popyt był bardzo wysoki(zapewne o wiele wyższy, gdyby ktokolwiek napisał, ile dokładnie zostało przeznaczonych na limitowaną edycję)

 12. Flisak

  Dzisiaj otrzymałem insercik i wszystko w jak najlepszym porządku. Pudełko niemal nietknięte, a miało sporą drogę do przebycia, bo ze Szczecina do Małopolski :-). Mój numer to 351 🙂

 13. ale

  Ha! właśnie zobaczyłam, że w sierpniu koncert w Legionowie! A więc prawie Warszawa:D suuper:)

 14. Roman_Gie

  Ten insert wcale przecież nie jest free. Płyta z insertem jest w końcu droższa od płyty bez insertu. Proszę o odpowiedź w tej sprawie na maila. P.S. kupiłem kompakt bez kieliszka.

 15. micaello

  byc w trudnej roli udając dziewicę bez sensu, zobacz, zrzućmy obłudę i dołączmy gratis jakiś drobiazg…

 16. madzia

  ja jestem niesamowicie zadowolona z przesyłki (tj. z zawartości:) ) Płyta jest masakryczna…. najbradziej lubię “Nie zostało nic” I strasznie mi się podoba bit “Co to będzie” – kojarzy mi się z oldschoolowymi polskimi kawałkami jak np. ” Słodkie kłamstwa”… czuje taki sentyment(nie wiem, jak inaczej to uczucie opisać) w tej piosence… no i się wzruszam… “jak dziecko”… “Bumbox” jest strasznie klimatyczny… Obydwaj Panowie sprawili, że słuchając tego kawałka mam ochotę iść na strych po stare płyty i zakurzony patefon;) naprawdę kawał dobrej roboty… słodko-gorzko-ironiczny obraz Polski…

 17. c0m4r

  Kupiłem epkę bez kielona. Powiem tyle: zróbcie long play takiej jakości jak Insert, a zapłacę każde pieniądze za taki materiał i nie ważne co dacie w gratisie i czy w ogóle znajdzie się jakikolwiek.

  Wielki szacunek.

 18. M.

  od jakiegoś czasu, z niecierpliwością codziennie sprawdzam w zakładce koncerty kiedy pojawi się coś w Katowicach, albo okolicy. . ; )) a tu ani widu, ani słychu .. ;pp
  więc Panowie, korzystam z okazji i pytam tutaj. . ((; chociaż w zasadzie nawet mi się nie śni , że uzyskam odpowiedź. . . KIEDY ; > ??

  pozdrawiam serdecznie i życzę dalszych sukcesów ; pp

 19. mich@gdansk

  Może jakiś punkt zbiorczy na hołdy i peany? Słucham i nasłuchać się nie mogę. Portfelem zagłosowałem, przydałoby się jeszcze coś 🙂

  Komentarze do konkretnych płyt? Autor/słuchacze.
  Daty przy dyskografii?

  Podziwiam i kibicuję dalszej pracy.

 20. Mateusz

  M. –> Ja też sprawdzam, z tym że Szczecin jest troszku moją okolicą więc chyba tam pojadę. A zresztą wczoraj słuchałem rozmowy z Łoną i Webberem w WuDoo i mówili, że na jesień będą grać.

  mich@gdansk –> jeśli chcesz podyskutować o twórczości Łony i Webbera to zapraszam na forum http://livenet2.livenet.pl/~lona/index.php Niestety autorzy tam nie zaglądają, ale lepszy rydz niż nic 😉

 21. M.

  Dzięki Mateusz za info. ; >
  a ja niestety bd musiała poczekać .. . ; ] cóż .. napewno warto więęc nie ma co marudzić. ; ]
  pozdrawiam serdecznie ;p

Leave a Reply