Łona & Webber w Londynie 22 maja @ klub Scala

Koncert w tym terminie został odwołany z winy organizatora.

6 thoughts on “Łona & Webber w Londynie 22 maja @ klub Scala

 1. Mart

  Kiedy nowa płyta? Napiszcie coś w tej materii! Każecie długo na siebie czekać:) Aha! I kawałek “Bumbox” genialny. Tekst Łony i żywe instrumenty mmm dzięki za obronę prawdziwej muzyki w tych ciężkich czasach bezsensownego plumkania o niczym!
  Pozdrawiam!

 2. Anonimowa ciekawska

  To głupie, najpierw Białystok, później Londyn – organizatorzy się nie starają!

  ps. Najlepszego z okazji Dnia Dziecka!

 3. sipd

  Liczę, że nowa płyta będzie tak samo ostra w krytyce obecnie rządzących, jak inne swego czasu. Inaczej myślę, że Łona będzie w opiniach wielu “spalony”.

 4. buba

  Przecież nie każda płyta miała “polityczne” utwory. Zwróć uwagę choćby na “Koniec żartów”, albo ostatni Insert.
  Największe upolitycznienie miało miejsce za czasów absurdalnych i rzeczywiście dobrze było to zobaczyć w postaci takich a nie innych piosenek. Poza jednak tymi czasami widać było ewolucję tematów i wg mnie nudne, głupie i bezsensowne byłoby znów tak dokładnie i mocno czepiać się polityki – w końcu każdy z Nas (włącznie ze mną, o czym świadczy choćby ta wypowiedź) zna się na polityce, piłce nożnej, medycynie i edukacji i zawsze jest skora do wypowiedzi na ten temat. Jednakże ten sam temat (któryś z powyższych) w nadmiarze prowadzi tylko do rozdrażenienia a nie refleksji.

  Mam nadzieję, że następna płyta będzie zgodna z tym, co aktualnie jest najbardziej na tapecie artysty, zgodna z jego stanem ducha bardziej niż sytuacją polityczną (chyba, że na ów stan tak silnie wpływa), bo przecież chodzi o szczerość, prawda?
  Wśród moich znajomych nie ma parcia na płytę polityczną, więc dziwię się Twojej wypowiedzi – nikt nie przekreśli artysty z takim dorobkiem za to, że następna płyta będzie/nie będzie taka jakiej chcemy – tak sądzę.

 5. sipd

  Rozumiem, że teraz te wszystkie afery rządowe i kłamstwa już tak nie pobudzają Ciebie i Twoich znajomych, gdyż w mediach się wiele o tym nie mówi. Mimo to, jeśli Łona jest obiektywny w swoich tekstach, powinien chociaż jeden utwór poświęcić temu co się przez te trzy lata działo, a działo się niemało 🙂

 6. buba

  Fakt, działo się niemało, nawet można powiedzieć dużo i wg mnie media o tym gadały non stop – dlatego moi znajomi i ja mamy dość tematu polityki: ot, taki paradoks 🙂
  Nastąpiło zmęczenie materiału wszystkim, co dookoła w polityce, przynajmniej ja to zauważam, może dlatego, że im więcej ostatnio się w niej dzieje, tym bardziej staram się oddzielać wszelkie polityczne wiadomości od życia, które mnie otacza, wyznając pogląd: zajmij się życiem codziennym, pomóż gospodarce uczciwym odprowadzaniem podatków itepe, a reszta to tylko bzyczenie muchy… Zbyt pasywne zachowanie?

Leave a Reply