Do zobaczenia wkrótce na Twojej półce!

Łona i WebberKażdy egzemplarz płyty “Cztery i pół” trafia w czyjeś ręce, które następnie gotują mu jakiś los. Naturalne w naszej sytuacji wydaje się pytanie: “Jaki to los?”. Dlatego właśnie ekipa DOBRZEWIESZ postanowiła zorganizować konkurs pt. “Do zobaczenia wkrótce na Twojej półce!”.

Aby wziąć udział w tej szlachetnej rywalizacji, należy zamieścić na twarzoksiążkowej stronie konkursu jedno zdjęcie, przedstawiające album “Cztery i pół” na Twojej półce. Warto jednak pamiętać, że do pojęcia “półka” nie podchodzimy zbyt restrykcyjnie i że lubimy czuć się zaskoczeni. Co nie znaczy, że stronimy od prostoty. Poniżej zamieszczamy zdjęcia kilku przykładowych półek w najoczywistszych aranżacjach.

Wysoka Komisja, po długiej i emocjonującej naradzie, wybierze trzy najciekawsze propozycje, które z radością nagrodzi. Wśród nagród znajdą się między innymi: Insert EP z autografami i kielonem DOBRZEWIESZ oraz koszulki DOBRZEWIESZ. Konkurs potrwa do końca października.

Do zobaczenia wkrótce na Twojej półce! <klik>

14 thoughts on “Do zobaczenia wkrótce na Twojej półce!

 1. Mózgu

  Łona !
  Mieszkam w Jaśle i chciałbym pójść na jakiś dobry koncert – Twój koncert. Wpadniesz w pobliżu ?

 2. Ariel

  Szkoda, że można nadesłać jedynie jedno zdjęcie. Mam kilkanaście pomysłów na różne fotografie, ale nie wiem czy ta, którą akurat dodałem, będzie tą najlepszą.

 3. chaya

  ja też się czuję normalnie dyskryminowany, w dzisiejszych czasach, przez tego fejsbuka. ale nie mam i miał nie będę!!

  gdzieś, w którymś wywiadzie słyszałem o jakimś pdfie, który tu gdzieś jest? gdzie? się pytam?

 4. admin Post author

  Zdecydowaliśmy się na Facebooka w związku z łatwością wrzucania i prezentowania zdjęć. Proponuję, aby każda osoba, która nie ma FB a chce wziąć udział w konkursie, wrzuciła w tym wątku jako komentarz swoją fotkę w postaci linka zewnętrznego (polecam do tego: http://imageshack.us/). Zdjęcie koniecznie musi być podpisane imieniem i nazwiskiem autora zdjęcia. My to zdjęcie dodamy do pozostałych konkursowych w katalogu zdjęć na grupie FB.

 5. erato

  problem mam z tym zdjęciem, ale myślę, że na płytę zasłużyłam pomocą w dzisiejszym teście..a tak na serio melduję obecność na koncercie 09.12.

Leave a Reply