Cztery i pół – 2012 Tour

Już za dwa tygodnie Łona, Webber i Rymek ruszą w kolejną trasę. Oprócz wielu miejsc w Polsce zawitają również do Londynu i Dublina. Do swoich koncertów przygotowują się z najwyższą starannością. Udało nam się podejrzeć, jak wyglądają takie przygotowania:

22 thoughts on “Cztery i pół – 2012 Tour

 1. Daniel

  Kiedy w końcu koncert w Szczecinie ? Miałem nadzieje że wpadniecie za nie długo a tu lipa ale mam dalej nadzieje i czekam 🙂

 2. admin Post author

  W okolicy połowy maja prawdopodobnie zagramy w Szczecinie. Więcej informacji już niebawem.
  @Słupsk na chwilę obecną brak zainteresowania ze strony organizatorów.

 3. Michał

  A ja szukam szukam i nie mogę nigdzie znaleźć ani dowiedzieć się niczego na temat biletów. Wiadomo ile będą kosztować? Wybieram się do Kalisza, a to już 3 marca.

 4. NiejakiPanBanan

  Jak wszystko się ułoży to widzimy się dwa razy. W Świnoujściu i we Wrocku. Peace!

 5. Flo

  motyw z Rymkiem jest boski. po koncercie w Kaliszu – dawno nie słyszałem takiego powera. pokój

 6. El Lardo

  Czy 4-ty maja to juz potwierdzony termin koncertu w Dublinie? Widzialem plakaty, ale w zwiazku z wyjazdem akurat w pierwszym tygodniu maja, nie bede w stanie doznac ekstazy nerwowej podczas Waszego wystepu w Dublinie. Qué pena!

 7. KuzynkazProwincji

  Rozumiem czytanie książek o Groupie ( sztuka uników latających staników), rozumiem planowanie trasy z cyrklem w dłoni ( przed Euro nie wiadomo gdzie będzie można się przedrzeć) nawet potrafię zrozumieć zapakowanie jednego podkoszulka ale kurde dlaczego nie ma motywu dmuchania pontonu??? Jak wy się chcecie na Wyspy dostać??? Wpław? jak sadze w firmowych aerodynamicznych strojach kąpielowych zwanych potocznie badejkami:))))
  Czekam za Was za najbliższą wam granicą:)

 8. Kat Piet

  Szkoda, ze tak pozno sie dowiedzialam o koncercie w Czestochowie. Jesli bedzie nastepny raz tutaj lub w okolicach, chetnie bym sie wybrala. Widze jednak, ze plany ida bardziej za granice niz w jej obrebie. Powodzenia chlopaki 🙂

 9. wawker

  heh miał być koncert w Wawie w klubie Hydrozagadka. niestety po 40 minutach czekania udałem się do domu. PANIE Łona co z punktualnością???

 10. lechoo

  Łona mój mistrzu, wpadnij do Dębicy, jak by coś to jestem w stanie załatwić sale koncertową ale po prostu na muszli na rynku:D

Leave a Reply