4 thoughts on “Łona, Webber & The Pimps – retransmisja koncertu

 1. Jakub Cichocki

  Szkoda trochę, że całość dostępna na orange przed premierą – mniej przyjemności z odpakowywania.

  Wszystko wybaczymy jednak w zamian za możliwość posiadania aranżacji z Pimpsami w domu, szczególnie w wersji wideo (pseudonim artystyczny perkusisty Pimpsów – Mr Been – uderzające podobieństwo).

  Dzięki za promo z koszulką.

 2. Zgadzam się z Jakubem oraz dodałbym że sprzedawanie na CD czegoś co potem się okazuje przed premierą płyty jest udostępnione w necie jest troszkę nie fair. Jeśli już coś takiego się miało zadziać to fajnie byłoby być poinformowanym o tym wcześniej żeby samemu móc podjąć decyzje o zakupie lub nie, a tak niesmak pozostał.

 3. Poprawka teraz znalazłem informację o retransmisji koncertu ale mimo wszystko jakoś tak nie do końca to rozegraliście.

 4. admin Post author

  Witaj,

  pewne rzeczy niestety potoczyły się nie do końca tak jak chcieliśmy, nie udało się wszystkiego idealnie dograć w czasie. Każdy, kto nabył album w naszym sklepie, otrzyma jutro linki do dwóch utworów nieopublikowanych na koncercie, w tym wyjątkową, pimpową wersję utworu “Miej wątpliwość” i “Szkoda zachodu”, jak również na samym DVD znajduje się warty uwagi dokument o zespole – “Zaraz coś tu wypożyczę” również nigdzie dotąd nie publikowany. Mamy nadzieję, że ten bonus od nas trochę Wam zrekompensuje fakt, że koncert ten był retransmitowany, przed dostarczeniem preorderów. Pozdrawiamy, dobrzewiesz.net!

  pozdrawiamy,
  dobrzewiesz.net

Leave a Reply