Bal Manekinów – Teatr Polski w Szczecinie

Ostatnio mocno zapracowani, ale mamy też małą nowinkę. W dniu dzisiejszym odbędzie się premiera w Teatrze Polskim w Szczecinie, spektakl pt. “Bal Manekinów” Bruno Jasieńskiego w reżyserii Adama Opatowicza, do którego Łona napisał słowa, zaś muzykę skomponował Webber. Polecamy, zapraszamy!

8 thoughts on “Bal Manekinów – Teatr Polski w Szczecinie

 1. a.

  Panowie! Zapowiada się co najmniej interesująco. A może jakiś tour po Polsce? Oczywiście nieprzerwalnie zapraszamy do Łodzi:)

 2. zabamonika

  A to ci nowina. Z chęcią wybrałabym się na sztukę waszego autorstwa. Może teatr im. Adama Mickiewicza kiedyś was zaprosi 🙂

 3. Ryszard

  dlaczego Teatr POLSKI wystawia sztukę sowieckiego pisarza, (urodzonego w 1901 r. pod rosyjskim zaborem pod Sandomierzem, jednak niepolaka).
  Widziałem spektakl – taki sobie, jednak grę aktorską wysoko muszę pochwalić, szczególnie świetny JACEK PIOTROWSKI !!

 4. Patryk

  dostałem zaproszenie od swoje kobitki na urodzinki. Nic nie wiedząc o tej sztuce poszedłem. I już po pierwszym bicie coś mi mówiło że to nasi wspaniali artyści. Na koniec wyszło wszystko na jaw. Podkład, rymy urozmaiciły oglądanie tej że sztuki. Dobra robota chłopaki.

 5. fikcjonarz

  Widziałem i jestem pod wrażeniem – począwszy od pierwszych słów (Miny dewotek – bezcenne!). Muzyka świetnie wpisała się w dzieło Jasieńskiego – taka kolalicja rapu i teatru wywołuje zdrowy ferment – polecam! Nauczyciel.

Leave a Reply