Łona, Webber i The Pimps w Szczecinie! 9.12. – zapowiedź koncertu


Od premiery płyty “Cztery i pół” minęło już kilka miesięcy, w trakcie których Łona i Webber zjeździli z nowym materiałem kawał kraju. Z radością informujemy, że już 9 grudnia szczeciński duet zawinie do portu macierzystego i to w bardzo zacnym towarzystwie.
Na scenie Domu Kultury Słowianin Łona i Webber wystąpią wraz z zespołem The Pimps, w składzie: Maciej Cybulski (instrumenty klawiszowe), Jose Manuel Alban Juarez (perkusja), Daniel Popiałkiewicz (gitara elektryczna), Maciek Kałka (gitara basowa) i Jacek Markiewicz (nieprofesjonalne chórki). Poza takimi świeżynkami z nowego krążka jak “Nie pytaj nas” czy “To nic nie znaczy”, nie zabraknie z pewnością sprawdzonych szlagierów z poprzednich płyt Łony i Webbera.
Otwarcie drzwi nastąpi o godzinie 20.00, początek koncertu o godzinie 21.30. Pokoncertowa potańcówka odbędzie się rzut beretem od Słowianina, w klubie City Hall.

Bilety: 30 PLN / 35 PLN Przedsprzedaż biletów – Sklep Platinum (deptak Bogusława X 7) i Sklep B-Shop (al. Piastów 54).

9 thoughts on “Łona, Webber i The Pimps w Szczecinie! 9.12. – zapowiedź koncertu

  1. Dominika

    Możecie mi powiedzieć na jakiej ulicy mieszka Pan Adam Zieliński?Jestem bardzo ciekawa,ponieważ w tekstach Pana Adama jest wiele nazw ulic,np: Thugutta 21 gdzie znajduje się rzekomo sklep ‘Malinka’ i podejrzewałam,że gdzieś w tamtych blokowiskach mieszka.W kawałku ‘Do Ciebie Aniu szłem’ szedł na imprezę w klapkach,bo Kula nie przyjechał po Pana Adama pod malinkę.Ostatni filmik nad Odrą bardzo mnie zmylił,ponieważ bardzo dużo trzeba przejechać od ulicy Stanisława Thagutta,gdzie podejrzewałam,że mieszka…Pan Łona w swoim kawałku Ballada o szlachetnym Czorcie,mówi o tym,że wraca do domu po Alei Piastów na piechotę,sprawdza czy ma pieniążki na transport i się oswaja,że nie ma jak dojechać do domu i musi zapylać na piechotę,dlatego myślę,że Pan Adam nie mieszka na Thagutta21,a więc musi to być gdzieś bliżej Alei Piastów i Odry.Informacje,którą mi podacie nie będzie w którymś z moich postów na facebook’u ani na innym portalu społecznościowy.Przyjechać do Szczecina i odwiedzić Pana Adama też nie zamierzam,ponieważ nie jestem pełnoletnia,bo mam 13 lat.Bardzo miło mi będzie jak odpiszecie mi na mój e-mail. Pozdrawiam serdecznie!

  2. t4mk5

    Dominika po co Ci takie informacje gdzie mieszka? ja wiem gdzie mieszka,ale nie moge udzielic takich info,jedynie co moge Ci napisac to,to że w kazdym z tych diagnoz sie mylisz.. czyt ” żadna z tych ulic”

Leave a Reply