Szósta rocznica Dobrzewiesz!

W związku z szóstą rocznicą działalności “Dobrzewiesz”, obniżamy cenę koszulek do 45 zł + 5 zł przesyłka. Są one dostępne w kolorach: czarny, granatowy, czerwony. Rozmiary: S, L, XL, XXL. Z niektórych kolorów zostały już dosłownie pojedyncze sztuki.
koszulka dobrzewiesz

Zamówienia i zapytania można składać wypełniając formularz z podstrony ‘Kontakt’.

30 thoughts on “Szósta rocznica Dobrzewiesz!

 1. webber

  Pełne info przesłałem Tobie mailem. Jeśli jest ktoś zainteresowany, to zgodnie z informacja prosze o wypełnienie formularza na podstronie ‘Kontakt’.

 2. Kamil

  Ja również prosiłbym o jakieś bardziej szczegółowe informacje, a najlepiej, ażeby znalazły się gdzieś na stronie. Jeśli to możliwe prosiłbym również o jakieś dokładniejsze fotografie tej koszulki.

  Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

 3. Administrator Post author

  Koszulka byla wyprodukowana przez firmę Error, co zagwarantowało nam dużą gramaturę koszulki (215 g/m2) oraz bardzo solidny i wytrzymały nadruk(sito 3d), w efekcie możemy zagwarantować, że ów koszulka jest bardzo dobrej jakości i będzie długo służyć.

 4. Maras

  spoko koszulka jest swietna. lansuje sie po szkole :)) a serio to naprawde dobre wykonanie i czekam na jakis koncercik. pozdro.

 5. spika

  Not sure if you have any english fans. but you do now 🙂

  Great beats & tight rappin, some of the best hip hop i’ve heard in ages and i dont even speak polish.

  How much are the T shirt.. babel doesn’t have a polish translator..

  Big Spika
  Nottingham

 6. mako

  nigdy niewidzialem Helmuda jezdzacego po Szczecinie(nieliczac tych tramwaji).Ponoc czesem smiga… Łony tez nigdy na miescie nie spotkalem(ciekawe z ktorej czesci miasta jest?)

 7. Mama Natalii

  z tego co wiem, to trabancik został już dawno zezłomowany 😉 Pozdrawiamy 😀

 8. Grzegorz

  Szacunek za fajne bity i niebanalne teksty o otaczajacej nas rzeczywistosci ,nagrania ktore pozwalaja mi sie zarowno odprezyc…posmiac jak i pomyslec dluzej nad zyciem,gratulaje i tak trzymac!!

 9. Michaś

  Też bardzo chciałbym taką koszulkę, ale czy nie jest za późno? No i drugie pytanie – mieszkam w Rosji, czy mógłbym zamówić w takim razie?))

 10. Adamo Rlz ^^

  Łona wporzo debeściak z Ciebie 😉 Kocham teksty Twe, są tak bardzo inteligentne ^^ Apropos shirtu, czy jest dostępne logo, jakie ma Adamo w którym występuje z Pimpsami na clipie Bumboxa ? Słitaśne jest, z góry dziękuwa 🙂 Propsy Dobrzewiesz!

Leave a Reply