Ratujmy klub Cityhall !!!

W dniu 28-ego lutego o godzinie 11 pod klubem Cityhall odbędzie się pikieta w związku z likwidacją klubu Cityhall. Jeśli ktoś nie wie o co chodzi, to zapraszamy do lektury listu otwartego do Prezydenta Miasta Szczecina >klik< .

Jeśli to miejsce i to co z nim się stanie nie jest Ci obojętne,
to weź czynny udział w pikiecie!!!

9 thoughts on “Ratujmy klub Cityhall !!!

 1. lubcio

  ja mieszkam dosyc daleko od szczecina bo pod czestochową, w klubie nigdy nie byłem, ale zycze Wam powodzenia bo wiem co to jest za akcja jak klub chca zakmnac;/ pzdr i POWODZENIA!

 2. NieJeden

  Jakiś czas temu czytałem na hip-hop.pl o re-edycjach płyt z asfaltu. Niby ‘Koniec żartów’ też będzie, czy to prawda? Jeżeli tak to kiedy będzą dostępne te albumy, bo już się doczekać nie mogę.

 3. Justyna Koszur

  Dobry wieczor,
  na pomysl napisania sklonila mnie przyjaciolka, ktora miala przyjemnosc oczekiwac na tramwaj linii 3 na osiedlu arkonskim w towarzystwie rozmawiajacego przez telefon Łony, a z ktora ja mam przyjemnosc siedziec w lawce w dobrze znanym V Liceum w Szczecinie, bedacego dobrze znanym Łonie.
  I choc wiem, ze to pewnie graniczace z cudem, by sam Adam sie mailowo ze mna skontaktowal, prosze o rozpatrzenie mojego wniosku. Warto chocby posmiac sie z nauczycieli szacownego, wyzej wymienionego LOV-u i pogratulowac tworczosci.

  Pozdrawiam

 4. Justyna Koszur

  PS Pozwolilam sobie na poufalosc po opowiesciach brata, bedacego rowiesnikiem Łony i starym, pewnie zapomnianym kolega z czasow liceum. Jesli przesadzilam – przepraszam 😉

  PS 2 Sle rowniez gorace pozdrowienia dla Helmuta 😀 i pani Marii z Zabki.

 5. SZKOD[nick]

  No to poszedłem :/ Niestety przesunęła mi się pracownia w szkole… Mam nadzieję, że coś tam zdziałają

 6. Boy George

  Oh wait. Yes, I have. I’m sorry, but I just don’t have it in me right now to type it all out again. Besides, it was just ramblings anyway. You didn’t want to hear me go on and on about this, right?

Leave a Reply