Unplugged! / Koszulki

Już w przyszłą niedzielę, w klubie 13muz koncert, o którym sporo już mówiliśmy. Dostaliśmy informację, że przedsprzedażowa pula biletów dobiega końca. Pozostała, niewielka część, będzie do nabycia w dniu koncertu w 13 muzach.

Dobra wiadomość dla wielu z Was, gdyż otrzymaliśmy mnóstwo zapytań o nową serię koszulek. Nowe koszulki będą do nabycia już w grudniu. Prosimy zapisywać się na listę subskrypcyjną, wówczas otrzymacie od nas bezpośrednio informację o możliwości ich nabycia. Pozdrawiamy!

EDIT: W związku z bardzo dużym zainteresowaniem tym wydarzeniem, oraz bardzo szybkim wyprzedaniem biletów na koncert 6/12 o godzinie 19.13. Postanowiliśmy zrobić drugi koncert o godzinie 21.33 :). Przedsprzedaż biletów również w sklepie Platinum.

44 thoughts on “Unplugged! / Koszulki

 1. Adrian

  Odnośnie koszulek bo nie rozumiem do końca to mam tam dać subskrypcję na e mail czy po prostu tu napisać, że chcę?

 2. gosc

  Troche dupa, ze Ci co bilet kupili wczesniej przychodza na wczesniejszy koncert, i zaraz po zakonczeniu musza opuscic klub…

 3. Emma

  KUPA, wielka jeśli chodzi o stronę organizacji tego przedsięwzięcia. Nie rozumiem rozbijania takiej uroczystości na 2 części. Co za problem znaleźc większe pomieszczenie mieszczące pewna ilośc osób? Za mało pieśni, za mało bisów, brak czasu na podpisy i drobną rozmowę, bo czas gonił do następnego koncertu. WTF?! Lipa panowie. Choc wybaczę za uroczy głos Łony i wesołych towarzyszy.

 4. dares

  było extra… tylko Ci raperzy jacyś nie uśmiechnięci…i spóźnialscy!!! pół godziny spóźnienia to przesada!!!

 5. Misza

  @Xrawczyk:

  A może, że skoajrzyłeś i chodzi Ci o kawałek z Częstochową w tle: ‘Świat Jest Pełen Filozofów’ z Insertu

  [Łona]
  Sprawdź, to jest piękny wieczór, zima w mieście
  Gdzie tak łatwo jest się natknąć na pielgrzyma
  Czy na nas, bo w czynach jasność
  A my zagraliśmy koncert i ruszamy wreszcie na śródmieście
  W oddali widać klasztor
  Skłonni jesteśmy jednak bardziej ku jakiejś gastronomi
  Bo głód nas pędzi na czczo
  My bladzi jak płótna, bo nie widać żarcia
  Nawet obiektywnie patrząc
  Pytamy ludzi, czy jest wiadome im gdzie można coś zjeść
  Albo chociaż w którą stronę iść
  Pierwszy tubylec chce pomóc ma ambicje
  Lecz nic z tego, bo promile mu niweczą dykcję
  Reszta chyba jakieś miejsce zna
  Bo, wszyscy mówią idźcie prosto i skręcie w prawo
  Idziemy tam i, że się tak wyrażę do diaska
  Bo, o ja pierdolę, trudno, kiedy to co widzę mnie przerasta
  I wierzę z trudem to wszystko stoi
  Jedna koło drugiej, jakieś siedem budek typu Bistro
  Granicząca z absurdem jednorodność
  Frytki, hamburger, zapiekanka, hot-dog
  A propo frytek, kpisz z nich? Nie kpij, klękaj
  Tutaj frytka to prawdziwa broń w krwawej wojnie o klienta
  Której żołnierzom dumping przyrzekł przepaść
  bo frytki stoją tutaj grubo niżej zeta
  Nawet troszkę więcej wyrżnął, się wyśle im przez pocztę więcej
  Ale zaraz, jedna z budek zdaje się być odszczepieńcem
  Przecieram oczy ze zdziwienia
  ale na pewno widzę napis który głosi – frytek nie ma
  Pytam czemu nie ma, co to za sztuczka?
  Babka patrzy na mnie jak filozof na ucznia
  i odpowiada równie filozoficznym zdaniem
  Nie można mieć wszystkiego drogi panie

 6. miej wątpliwość

  usłyszałam kiedyś piękna prawdę, że ludzie świadomi, dojrzali widzą wiecej niz dwa rozwiązania..

  emma, krótko nawiązujac do Twojej wypowiedzi.. jeśli jedną z muz chłopaków było dokładnie to miejsce & ten klimat, jaskrawe wszakże biorąc pod uwagę datę, argument więc ze zmianą adresu koncertu wydaje się mało udany. stylistyka nie kończyła się tylko na dacie i miejscu, przypuszczenie to ugruntować mogły kostiumy łony i pimpów (swoją drogą genialne upłynnienie estetycznych barier szablonowo kształtujacych nasze postrzeganie, grat!). nieprzewidywalność rynku jest pojęciem znanym nie od dzisiaj, zauważ, że dwa koncerty nie były organizowane tego samego dnia. w moim odbiorze pomysł z możliwością ustatysfakcjonowania podwójnej ilosci sympatyków ich twórczości był uprzejmym ukłonem w naszą stronę.
  naprawdę nie widzę potrzeby absurdalnego rozprzestrzeniania złej energii i zachęcam do nauki umiejętnosci ponoszenia konsekwencji za słowa kreujące Twoją rzeczywistość. po przeanalizowaniu moich słow zapraszam do świata ludzi dojrzałych..

 7. zabaamonikaa

  Ile trzeba czekać na informacje odnośnie koszulek?? Podałam e-mail i zatwierdziłam ale jeszcze nie uzyskałam żadnych konkretów.

 8. frew

  A ja widziałem już te koszulki, są czarne z logo Łona & The Pimps takim jak na plakacie było. Chyba, że to były koncertowe a tu będą jakieś inne.

 9. Adrian

  Niee no to ja takiej nie chcę. Będą jeszcze kiedyś dostępne zwykłe koszulki dobrzewiesz?? Bo jak ostatnio chciałem kupić to były tylko damskie, a potem trafiłem na newsa, że wydano je w tamtym roku.

 10. ŁonoWebboFan

  Adrianie, koszulki są spoko, dobra gramatura, posłuży Ci długo. Napis jest w stylu 3D, polecam. Wiem kiedy będzie nowa płyta, nie znam tylko dokładnej daty 😀

 11. Adrian

  Ja nie wątpię w jakość koszulek tylko chodzi mi o grafikę. Każdy ma swój gust, jednemu się podoba drugiemu nie. Pomysł jest oryginalny, co do tego nie ma wątpliwości. Jednak grafika jest taka jakby bardziej sezonowa… No ja na przykład nie mam zamiaru chodzić w lato w koszulce z napisem ‘Christmas for all’ z twarzami wykonawców Kelly Family. Sorry ale ni (i tutaj pada niecenzuralne słowo na literę H) :] A tak poza tym to nie można by wypuścić partii koszulek z napisem dobrzewiesz dla takich osób jak ja? Na pewno macie jeszcze gdzieś tą grafikę.

 12. admin Post author

  Niektórzy widzę, że wzieli trochę zbyt poważnie projekt koszulki w wykonaniu szkodnicka. Jak naprawdę wyglądają koszulki możecie sprawdzić na naszej stronie głównej oraz w zakładce Shirts.

  webber

 13. zabaamonikaa

  Kłamczuchy bo koszulki już są a ja nie dostałam żadnego elektronicznego listu z powiadomieniem na moją elektroniczną skrzynkę 😀
  Nie ma damskich więc czekam dalej.
  P.S.
  Też bardziej podoba mi się logo dobrzewiesz

 14. Adrian

  Kurde tak coś czułem, że ta grafika jest zbyt hmm… ‘dziwna’ 😉 Koszulki są ok, zamówiłem, czekam na maila zwrotnego i idę zapłacić 😉 Pozdro!

Leave a Reply