Wyjaśniamy, objaśniamy – odcinek 2

Zgodnie z zaleceniem sprzed kilku lat, nasi słuchacze ani na chwilę nie przestają mieć wątpliwości. Magazyn “Wyjaśniamy, objaśniamy” powstał właśnie po to, by najistotniejsze z tych wątpliwości rozwiać raz na zawsze.

Kolejny epizod porusza kluczowe dla nadchodzących dni kwestie, których wyjaśnienie, objaśnienie pozwoli na pełne uczestnictwo w życiu społeczno-kulturalnym. Zapraszamy do zapoznania się z drugim odcinkiem cyklu.

13 thoughts on “Wyjaśniamy, objaśniamy – odcinek 2

 1. Toms

  Zabrakło mi tylko Rzeszowa w tym filmie. Na szczęście jest pod belką Koncerty. Mam nadzieje, że to prawdziwa informacja, bo cały Rzeszów już wie i zbiera pieniądze na bilety. Pozdrawiam.

 2. Monika

  Taniec Webbera ( tzn. Łony ) powinien być prezentowany po koncertach, jako jakże cudowne zwieńczenie występu. A na koncerty w mniejszych miastach- np. Elbląg można liczyć?
  peace 🙂

 3. admin Post author

  Rzeszów się pojawił w międzyczasie i nie było szans na jego umieszczenie. Wszystko wskazuje na to, że koncert się odbędzie.

 4. admin Post author

  Pracujemy nad tym, aby w Lublinie i Krakowie zagrać jeszcze w tym roku. Mamy nadzieję, że to się uda – jest trochę pozytywnych sygnałów.

 5. Świr

  Ja tak z innej beczki. Co z teledyskiem do utworu “Nie ma nas”? Można go gdzieś zobaczyć? Pozdro

 6. ziku

  ha, nie z żadnej grupy muzycznej, a z “Zespołu Łona”, jak to kiedyś Was zapowiedzieli przed jakimś koncertem na Wałach Chrobrego… 🙂

Leave a Reply