Eldo i Daniel Drumz w Szczecinie! Ruszyła sprzedaż biletów.

Od Warszawy i Krakowa dzielą Szczecin niemałe odległości, ale na szczęście dla fanów wyśmienitego hiphopu, kilometry nie są przeszkodą dla Eldo i Daniela Drumza, którzy już 17 lutego zagrają w klubie Słowianin.

Eldo należy do czołówki polskich raperów, zarówno pod względem ilości sprzedawanych płyt, jak i jakości zawartego na nich materiału. Warszawski mistrz ceremonii był współzałożycielem legendarnego już zespołu Grammatik, zaś od 2001 roku z powodzeniem nagrywa solowe albumy. “Zapiski z 1001 Nocy”, szósty krążek firmowany jego pseudonimem, ukazał się w 2010 r. i błyskawicznie zyskał status złotej płyty. Raper jest również członkiem grupy Parias, z którą niedługo wyda kolejny album. Poetycki, niebanalny styl i budzące szacunek umiejętności Leszka, od wielu lat zapewniają mu uznanie fanów i krytyków.

Towarzyszący Eldo dj Daniel Drumz to pochodzący z Krakowa doświadczony turntablista, parkietowy weteran i utalentowany producent. Jest między innymi autorem wydawanych w ściśle limitowanych nakładach mikstejpów “Electric Relaxation”. Techniczy kunszt i wysmakowaną selekcję Daniela będzie można docenić w pełni, w trakcie after party, które odbędzie się po koncercie, w klubie City Hall.

Krótkiego seta, utrzymanego w staroszkolnej hiphopowej stylistyce, przed występem
gwiazd wieczoru zaserwuje szczeciński dyskdżokej Rocky Balbeja.

Przedsprzedaż biletów: Platinum (Deptak Bogusława X 7) oraz B-Shop (al. Piastów 54)

Door Open: 20:00
Początek koncertu: 21:30

2 thoughts on “Eldo i Daniel Drumz w Szczecinie! Ruszyła sprzedaż biletów.

  1. admin Post author

    Różne, najczęściej 25/30 PLN. Na profilu FB Łona stworzyliśmy wydarzenia z informacjami odnośnie każdego z koncertów.

Leave a Reply