Znajdź dwóch typków!

Wraz z opadnięciem pierwszego liścia, ekipa DOBRZEWIESZ rusza w jesienną trasę, w ramach której zajrzy prawie wszędzie. W związku z dopisującym nam humorem, ładną pogodą za oknami i ogólnym pięknem świata, postanowiliśmy rozdać Wam trochę biletów na nasze najbliższe koncerty.

Niniejszym ogłaszamy więc konkurs, który roboczo nazwaliśmy “Znajdź dwóch typków”. Istota zadania konkursowego sprowadza się do odnalezienia w czwartym epizodzie programu “Wyjaśniamy, objaśniamy” dwóch tajemniczych panów, którzy, choć w sposób nieoczywisty i szemrany, jednak w programie występują. Dla rozwiania wszelkich wątpliwości uściślijmy jeszcze, że szukamy jednego producenta i jednego rapera (i nie chodzi o pierwszoplanowe postaci występujące w filmie jak Daniel Drumz, czy Rymek).

Poprzez formularz kontaktowy na stronie Dobrzewiesz (zakładka KONTAKT) należy wysłać rozwiązanie zagadki, zawierające ksywki naszych ukrytych bohaterów wraz z dokładnym określeniem czasów, w których pojawiają się w materiale filmowym oraz informację, w jakim mieście chcielibyście wpaść na koncert. Dwie wylosowane osoby, z każdego z miast na naszej trasie, które udzielą prawidłowej odpowiedzi, otrzymają darmowe wejście na koncert Łony i Webbera. Powodzenia!

Odcinek “Wyjaśniamy, objaśniamy” możecie obejrzeć tutaj:

Lista koncertów jest dostępna pod adresem:

http://dobrzewiesz.net/koncerty/

W związku z problemami technicznymi na serwerze przedłużamy termin nadsyłania zgłoszeń do wtorku. W środę podamy zwycięzców.

Leave a Reply