Taco Hemingway na Arenie Hałasu.

Słyszeliście już o Arenie Hałasu? Do line-upu tego szczecińskiego festiwalu dołączył właśnie najgorętszy obecnie zawodnik hip-hopowej sceny i prawdziwa sensacja ostatnich miesięcy – Taco Hemingway. Pochodzący z Warszawy raper zagra w Azoty Arenie 20 listopada.

Taco Hemingway i Dj Rumak zagrają w Szczecinie !

Taco Hemingway i Dj Rumak zagrają w Szczecinie !

Umowa o dzieło to już trzecia płyta na koncie Filipa Szcześniaka (tak nazywa się Taco Hemingway), ale to właśnie od niej zaczęła się zawrotna kariera rapera. Najnowszy album, początkowo wydany własnym sumptem artysty podobnie jak Young Hems z 2013 roku oraz Trójkąt warszawski z 2014 roku, błyskawicznie zdobył uznanie – najpierw fanów, później krytyków. Dzięki intrygujacemu teledyskowi, który na Youtube’ie dorobił się ponad półtora miliona odsłon, refren do kawałka 6 zer nuci od kilku miesięcy cała hip-hopowa (i nie tylko!) Polska.

Niebagatelnym talentem i oryginalnym stylem Taco Hemingwaya zainteresował się Marcin “Tytus” Grabski, właściciel niezależnej wytwórni Asfalt Records, który postanowił wydać dwa ostatnie krążki rapera w oficjalnej dystrybucji. Reedycje zajęły wysokie pozycje na oficjalnej liście sprzdaży OLiS, a singiel Następna stacja trafił na pierwsze miejsce Listy Przebojów Programu Trzeciego Polskiego Radia.

Niewielu fanów miało dotąd okazję zobaczyć i usłyszeć Taco na żywo. Dlatego każda zapowiedź jego koncertu wzbudza wśród słuchaczy spore emocje. Na Arenie Hałasu wystąpi już 20 listopada, dzieląc scenę m.in. z takim gwiazdami jak Sokół i Marysia Starosta, donGURALesko, Łona i Webber, ZEUS czy PRO8L3M.

Leave a Reply