Szczecin Razem II – 22.XI.2007

22. XI w klubie CityHall w Szczecinie odbędzie się koncert charytatywny, z którego środki zebrane przeznaczone zostaną na pomoc raperowi DeWu, który 2 lata temu uległ poważnemu urazowi kregosłupa. W tym roku na imprezie zagrają:

1.Paulina Przybysz i Ania Karwan
2. Łona & The Pimps
3. Projektanci
4. Seba, Sobota, Sage, Wini
5. Beata Andrzejewska
6. Fpad Wypad
7. Big Fat Mama

Zapraszamy!

Apdejt: PRZEDSPRZEDAŻ od 17/11/2007 w sklepie fordj.pl , mieszczącym się przy alei Piastów 11 (tuż obok LO I). Godziny działania sklepu Pn-Pt 11-19, Sobota 11-15.

33 thoughts on “Szczecin Razem II – 22.XI.2007

 1. neozaurs rex

  Gdyby kogoś to interesowało, to wjazd do City Halla dla panów dopiero od lat 21.

  Wielkie dzięki, CH.

 2. czarnadama

  No jest od 21, ale jeśli wygląda sie w miarę poważnie, to jednak nie sprawdzą dowodu i przymkną oko, tym bardziej, że jest to koncert na szczytny cel,a nie zwykły soulbar. Kobiety raczej zawsze wpuszczają:) Takze nie marudzic!

 3. SiemQa

  tak poza tematem…ma ktoś może mp3 “rzuć to”, albo płytę nową korporacji na której udziela się Łona??Bo nigdzie nie mogę tego znaleźć….z góry thx!!

 4. neozaurs rex

  @7
  Z samego źródłem. Wysłałem maila z takim zapytaniem jak tylko dowiedziałem się, że jest szansa, że nie wejdę na koncert Fisz Emade Envee. No i odpowiedź była, że tak, dopiero od 21. A panie wpuszczają od 18. Bezedura jakaś.

 5. DjDW

  kawalek “rzuc to” jest na nowym winylu jako bonus track:) Myślę że pisanie o tym że kawałek jest mistrzowski jak zresztą cala płyta nikogo tu nie zdziwi:)

 6. lukas

  kawałek zajebisty i bit gdy wchodzi łona jest mistrzowski ;] … ciach gdzie słyszałeś o tym kawałku łony z 2cztery7 ? i jak junoumi to pewnie tylko vinyl ;/

 7. Basia

  może odbędą się jakieś akcje charytatywne w tym dniu? słyszałam jak w kontrastach były licytowane obrazy namalowane przez szczecińskich grafficiarzy? może warto coś takiego powtórzyć?

 8. DjDW

  Wie ktos czy jest mozliwosc kupienia biletu przed dniem koncertu?? Odwiedzilem City i pusto…. nikogo nie ma…

 9. admin Post author

  Biletowa przedsprzedaż będzie prowadzona w klubie Cityhall przez ten weekend. Prawdopodobnie będzie też uruchomiona dodatkowa przedsprzedaż, ale o tym, poki co, nam jeszcze nie wiadomo.

 10. lukas

  ej panowie kiedy ten teledysk do “ą ę” już widze niektórzy powoli zapominają o tym że wogóle miał być 😀

 11. HitmaNeK

  Aj, te koncerty jak na złość daleko od mojej kwatery, no cóż. Góra do Mahometa, czy mahomet do góry :P?

  co do teledysku, hmnn…. czyzby był robiony w technologi 3D :P? Scenografia uboga, ale blueprinty na scianach…chyba więc moze być ciekawie. 🙂

  Pozdrawiam. 😀

 12. Wanna

  Skoro to koncert na cel harytatywny, to powinien być koncert otwarty wiekowo.. Tak, do City Halla wpuszczają +18 . [‘ktoś kiedyś powiedział ze rap jest dla dzieciaków, to ja teraz powiem ze dzieciaki są dla rapu..] wyborne pozdro …

Leave a Reply